Svet-Stranek.cz
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK, RUSKÝ TOY
CHS AUSTRIND

štěňátka:PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK, RUSKÝ TOY

štěňátka

V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI ŽÁDNÁ ŠTĚŇÁTKA NEPLÁNUJEME

"D" VRH: 7.10.2013 - k odběru od 1.12.2013

FELISHA CHRYSOS MINOTAURUS (SOBOLÍ/SABLE) a
HORATIO Z KRCHLEBSKÉHO DVORA (SOBOLÍ/SABLE)

3 SOBOLÍ CHLAPEČCI/SABLE BOYS
DAMIAN MARLEY AUSTRIND - prodaný/sold
DIAMOND BOY AUSTRIND - prodaný/sold
DORIAN GREY AUSTRIND - prodaný/sold

fotky na https://www.facebook.com/olina.indruchova?ref=tn_t nmn

PRO NAŠE ŠTĚŇÁTKA SI PŘEJEME CO NEJLEPŠÍ DOMOVY S ROZUMNÝMI PÁNÍČKY, PROTO NEBUDEME ODPOVÍDAT NA NEPODEPSANÉ MAILY, NA ZPRÁVY TYPU: ZA KOLIK? BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE NÁM NAPSALI NĚCO O SOBĚ, VAŠICH ZKUŠENOSTECH, PŘEDSTAVÁCH A ZÁMĚRECH SE ŠTĚŇÁTKEM, UVÍTÁME ZÁJEMCE O VÝSTAVY ALE I ZÁJEMCE O MAZLÍČKY A RODINNÉ SPOLEČNÍKY.

ZÁJEMCI BY SI MĚLI UVĚDOMIT, ŽE CHOVATEL VYNALOŽIL URČITÉ NÁKLADY NA POŘÍZENÍ A UCHOVNĚNÍ FENEČKY, NA PLATBU ŽENICHOVI, NA OČKOVÁNÍ, ODČERVENÍ, ČIP, VYSTAVENÍ RODOKMENŮ, VETERINÁRNÍ PÉČI A PODOBNĚ, A CENA PROTO ODRÁŽÍ I TYTO NÁKLADY.

POKUD BY MĚL NĚKDO ZÁJEM O ŠTĚŇÁTKO RUSKÉHO TOYE, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT. RÁDI ZODPOVÍME OTÁZKY OHLEDNĚ TOHOTO ÚŽASNÉHO, ALE ZATÍM MÁLO ZNÁMÉHO PLEMENE.
10.3.2012
RUSKÝ TOY
DNESKA JSME V OSTRAVĚ OPUSTILI I BENÍČKA, A OPĚT JSEM S NOVÝMI MAJITELI VELICE SPOKOJENÁ A BEN BUDE URČITĚ TAKY.

8.3.2012
RUSKÝ TOY
PRVNÍ LOUČENÍ, BASTÍČEK ODJEL K TURNOVU A JÁ MYSLÍM, ŽE JSME S NOVÝMI MAJITELI URČITĚ NEUDĚLALI CHYBU

28.2.2012
KLUCI MAJÍ DNES 6,5 TÝDNE, VČERA DOSTALI ČIP, JSOU OPĚT ODČERVENÍ, DÍKY SLUŠNÉMU POČASÍ JE MOŽNÉ JE BRÁT I VEN (NA RAJČETI VIDEA). DOSTALI NOVÉ BALONKY A NEJVĚTŠÍ APORTÉR JE BEN, BRIANA TO TAKÉ BAVÍ A BASTÍČEK TEN SE RADŠI POMAZLÍ.
HMOTNOST V 6 TÝDNECH 760 AŽ 780G, UŽ BAŠTÍ I SUCHÉ GRANULE.
NAPROSTO JASNĚ UŽ SLYŠÍ NA JMÉNA, POKAŽDÉ OSLOVENÉ ŠTĚNĚ NAKLONÍ HLAVINKU A UŽ PÁDÍ...
STÁLE HLEDÁME NOVÉ PÁNÍČKY PRO BRIANA, ZDÁ SE NEJDROBNĚJŠÍ, VELICE LÍBIVÝ A VELICE CHYTRÝ. KDYŽ JE BRÁŠKŮM VENKU ZIMA, KŇOURAJÍ A SNAŽÍ SE MI SBALIT POD NOHAMA, OVŠEM BRIAN UŽ PŘEBĚHL ZAHRADU, VYŠPLHAL NA SCHODY A KŇUČÍ ZA DVEŘMI, ABY HO NĚKDO PUSTIL DOMŮ :-)
NOVÁ VIDEA A FOTKY NA http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA%2 C_RUSKY_TOY%2C_VRH_B/#
BRIAN


20.2.2012
NAŠE MIMČA MAJÍ 5 TÝDNŮ, HMOTNOST KOLEM 700G, JSOU STÁLE RYCHLEJŠÍ A CHYTŘEJŠÍ.
V SOBOTU JSME MĚLI NÁVŠTĚVU A DALŠÍ NÁŠ ZBOJNÍK - BASTIEN - MÁ NOVÉ PÁNÍČKY OD TURNOVA, BUDE ŽÍT V DOMĚ S KOČKOU A NA ZAHRADĚ BUDE MÍT SPOLEČNÍKA KŘÍŽENCE OVČÁKA. S NOVOU PANIČKOU TO MYSLÍM BYLO OBOUSTRANNÉ ZALÍBENÍ NA PRVNÍ POHLED. ZATÍM JE VOLNÝ BRIAN, JE Z PEJSKŮ NEJDROBNĚJŠÍ, ALE ROZDÍLY JSOU MALÉ. NOVÉ FOTKY http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA%2 C_RUSKY_TOY%2C_VRH_B/#

13.2.2012
ŠTĚŇÁTKA MAJÍ JEDEN MĚSÍC, ZOUBKY ROSTOU, POZNÁME TO NA PRSTECH, NOSECH A PODOBNĚ, KRÁSNĚ UŽ REAGUJÍ NA HLAS, KDYŽ JE ZAVOLÁM, TAK SE S VRTÍCÍMI OCÁSKY VALÍ PŘES CELOU MÍSTNOST, DOKÁŽOU SE MAZLIT A ŠKRÁBOU SE NA KLÍN. TOTO JE MOJE OBLÍBENÉ OBDOBÍ, KDYŽ SE ROZKOUKAJÍ, ALE JEŠTĚ NEJSOU RYCHLEJŠÍ NEŽ JÁ :-)
1. BRIAN 570G
2. BEN 580G
3. BASTIEN 560G
BRIANA A BASTIENA NABÍZÍME K PRODEJI LIDEM, KTEŘÍ HLEDAJÍ PROSTOROVĚ NENÁROČNÉHO, ALE PŘEKVAPIVĚ ODOLNÉHO A SPORTOVNĚ ZDATNÉHO KAMARÁDA.
NOVÉ FOTKY NA http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA%2C_RUSKY_TO Y%2C_VRH_B/#
ZLEVA BRIAN, BASTIEN, BEN


4.2.2012
DNES MAJÍ ŠTĚŇÁTKA 3 TÝDNY, ZAČÍNAJÍ SI HRÁT A LUMPAČIT, STÁLE PADAJÍ, JE TO PĚKNÁ GROTESKA, MAJÍ ZA SEBOU PRVNÍ ODČERVENÍ A PRVNÍ PŘÍKRM
1. BRIAN 550G
2. BEN 530G
3. BASTIEN 500G
BROOKLYN, NYNÍ BEN (NA ŽÁDOST NOVÝCH MAJITELŮ) UŽ JE ZAMLUVENÝ PRO JEDNU SYMPATICKOU RODINU Z OSTRAVY, PÁNÍČKEM MU BUDE 10TI LETÝ KLUČINA, ZÁLOHOU MAMINKA, PRO CHLAPCE BUDE VIDITELNĚ TĚŽKÉ POČKAT 5 TÝDNŮ, SÁM SI PEJSKA VYBRAL (JINÉHO, NEŽ ZA KTERÝM PŮVODNĚ JELI) A CELOU NÁVŠTĚVU HO VLASTNĚ NEDAL Z RUKY :-)
VIDEO Z PRVNÍHO KRMENÍ http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA%2C_RUSKY_TO Y%2C_VRH_B/#
BROOKLYN, ZÁDA BASTIENA, BRIAN


27.1.2012
ŠTĚŇÁTKŮM JSOU DVA TÝDNY, ROSTOU, KOUKAJÍ A ZAČÍNAJÍ PROZKOUMÁVAT SVĚT.
1. BRIAN 440G
2. BEN 404G
3. BASTIEN 396G
NOVÉ FOTKY http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA%2C_RUSKY_TO Y%2C_VRH_B/#
POKUD BYSTE MĚLI ZÁJEM O ŠTĚŇÁTKO NEBO I JEN O INFORMACE O TOMTO ZATÍM U NÁS MÁLO ZNÁMÉM PLEMENI, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT.
BASTIEN, BRIAN, BROOKLYN 2 TÝDNY


21.1.2012
NAŠE ŠTĚŇÁTKA MAJÍ 1 TÝDEN, KRÁSNĚ PROSPÍVAJÍ, UŽ ZDVOJNÁSOBILA SVOU HMOTNOST A DOSTALA JMÉNA, 2 VYBRALY MÉ DCERY, TŘETÍ JÁ:
1. BRIAN - POR. HMOTNOST 159G, NYNÍ 327G
2. BEN - POR. HMOTNOST 125G, NYNÍ 274G
3. BASTIEN - POR. HMOTNOST 135G, NYNÍ 300G
http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA%2C_RUSKY_TO Y%2C_VRH_B/#


14.1.12
MÁME ŠTĚŇÁTKA !!!
V PÁTEK 13.1. SE NARODILA NAŠÍ FELIŠE 3 ŠTĚŇÁTKA, 3 SOBOLÍ KLUCI. POROD PROBĚHL V POHODĚ, LEHČÍ DOPOMOC BYLA TŘEBA JEN PRVNÍMU KLOUČKOVI, DRUHÝ VYKLOUZL, KDYŽ JSEM SI ODSKOČILA NA WC, TŘETÍHO JSME MÁLEM ZASPALI, TAK JAKSI NEČEKANĚ SE NARODIL PO TŘECH HODINÁCH KLIDNÉHO POSPÁVÁNÍ A KRMENÍ 2 BRÁŠKŮ :-)
HMOTNOSTI MRŇOUSKŮ 159g, 125g a 135g.
NAŠE ŠTĚŇÁTKA JSOU VELICE ČILÁ, MAMINKA MÁ MLÍČKA DOSTATEK, FELISHA HNED VĚDĚLA, CO MÁ DĚLAT A MIMINKA SE OKAMŽITĚ PŘISÁLA, DO RÁNA UŽ STAČILA COSI PŘIBRAT, TAKŽE MUSÍM ZAŤUKAT, ZATÍM SE VŠE JEVÍ NAPROSTO V POŘÁDKU :-)
ZIK ZAK OLPEMI otec štěňatFELISHA CHRYSOS MINOTAURUS

9.12.11
MÁM VELKOU RADOST, ZASE ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA, VŠAK UŽ SE MI STÝSKALO...

18.9.2011
RUSKÝ TOY:
NAŠIM MUŠKETÝRŮM JSOU DNES PRÁVĚ 3 MĚSÍCE A ARAMIS DOSTAL K VÝROČÍ NOVÉ PÁNÍČKY. BYLA TO TAKOVÁ RYCHLÁ AKCE, KOLEM POLEDNÍHO ZAVOLALI ZE VZDÁLENOSTI 200KM A PO TŘETÍ HODINĚ UŽ SEDĚLI U NÁS NA TERASE, VEDLI JSME DEBATY O AMÍSKOVI, NEŽ NÁS DÉŠŤ ZAHNAL DOMŮ...
TÍMTO PO PĚTI MĚSÍCÍCH NEPŘETRŽITÉ PSÍ ŠKOLKY MÁME OPĚT STAV 3 HOLKY KAŽDÁ JINÉHO PLEMENE (KNÍRAČKA, KRYSAŘIČKA, TOYKA)

7.9.2011
KONEČNĚ NOVÉ FOTKY NA http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA_VRH_A

5.9.2011
RUSKÝ TOY

NAŠE SMEČKA SE TROŠKU ZMENŠILA
ATHOS (ATÝSEK) ODCESTOVAL KU PRAZE S MÝM TÁTOU, NĚJAK MU NEDOKÁZAL ODOLAT :-)
ARAMIS JE TU NYNÍ JEDINÝ ROŠŤÁK A ZAČÍNÁ SE TROŠKU UMRAVŇOVAT, ŽÁDNÁ Z NAŠICH HOLEK NENÍ OCHOTNÁ SI S NÍM HRÁT 12 HODIN DENNĚ.
ARAMISE (AMÍSKA) JSEM ZASE VZALA MEZI LIDI A ŽE JICH TAM BYLO, NA NAŠEM OBLÍBENÉM MÍSTĚ (HRAD KUNĚTICKÁ HORA) BYL SRAZ KOMUNISTŮ, SPOUSTA LIDÍ, STÁNKŮ A HLUK Z REPRÁKŮ A AMÍSEK TO ZVLÁDL NAPROSTO S PŘEHLEDEM, BEZ VODÍTKA NÁS NÁSLEDOVAL, NIČEHO SE NEBÁL A NECHAL SE POHLADIT A POCHOVAT OD SPOUSTY LIDÍ. VZHLEDEM K TOYÍ ŽRAVOSTI UŽ MÁME SPOLEHLIVÉ PŘIVOLÁNÍ S PŘEDSEDNUTÍM NA PIŠKOT A TO I NA VZDÁLENOST 20M, SE PSY SE SEZNAMUJE PŘIROZENĚ BEZE STRACHU A AUTO MU NEDĚLÁ VĚTŠÍ PROBLÉMY. DOMA SE UŽ ZAČÍNÁ PŘIZPŮSOBOVAT REŽIMU DOSPĚLÝCH PSŮ. DOUFÁM PRO NĚHO V ROZUMNÉ PÁNÍČKY, BUDE SKVĚLÝM SPOLEČNÍKEM JAK AKTIVNÍMU BEZDĚTNÉMU PÁRU, TAK RODINĚ S DĚTMI, TEENAGEROVI I ČILÝM MLADŠÍM DŮCHODCŮM :-)

28.8.2011
NAŠI KLUCI JSOU JAKO VÍTR, RYCHLÍ A NEPOSTIŽITELNÍ...
UŽ S NÁMI ABSOLVOVALI NĚJAKÉ VÝLETY, UČÍ SE JEZDIT AUTEM, NA KLÍNĚ JE TO MNOHEM LEPŠÍ NEŽ V PŘEPRAVCE.
VYLEZLI JSME NA JEDINÝ MÍSTNÍ KOPEC, KUNĚTICKOU HORU, ZA DVĚ HODINY CHŮZE NAHORU A DOLŮ SI MIMČA POHLADILO SNAD 60 LIDÍ, DĚCKA JE KRMILA PIŠKOTKY, KLUCI CHODILI BEZ VODÍTKA, KRÁSNĚ SE NÁS DRŽELI A ZE VŠÍ TÉ POZORNOSTI BYLI CELÍ NADŠENÍ. VIDĚLI TAKÉ PŠTROSY, ZUBRY A KOZY, KTEÉ JE MOC NENADCHLY.
VZALI JSME JA TAKÉ K PÍSÁKU A ZDÁ SE, ŽE VODA SE JIM LÍBÍ MOC, SAMI SE CÁKALI PO BŘÍŠKA, PLAVAT JSEM JE ZATÍM NENUTILA...
STÁLE JIM HLEDÁME ROZUMNÉ PÁNÍČKY, KTEŘÍ OCENÍ JEJICH TEMPERAMENT A INTELIGENCI A TAKÉ NAŠI SNAHU O CO NEJLEPŠÍ VÝCHOVU

15.8.2011
ATHOS A ARAMIS MAJÍ 8 TÝDNŮ, JSOU TO PĚKNÍ DRACI, KRYSAŘÍCI JSOU PROTI NIM LENOŠI. ALE JSOU DĚSNĚ CHYTŘÍ, AŽ NESTÍHÁM.
HLEDÁME PRO NĚ ROZUMNÉ PÁNÍČKY, KTEŘÍ VYUŽIJÍ JEJICH TEMPERAMENT, UČÍ SE CHODIT VEN, ŽE NE VŠECHNO DOMA JE KE KOUSÁNÍ. MILUJÍ DĚTI JSOU DYCHTIVÍ PO NÁVŠTĚVÁCH A OBSÁHNOU CELOU NAŠI VELKOU ZAHRADU. JSOU UŽ NĚKOLIKRÁT ODČERVENÍ, MAJÍ ČIP A PRVNÍ OČKOVÁNÍ. JSOU VELICE HBITÍ, STÁLE TRNU, KTERÁ NOŽKA SE ZLOMÍ, ALE ONI SKÁČOU VŠUDE A ZVLÁDAJÍ TO V POHODĚ A POKUD TO NÁHODOU NEVYJDE, JEDNO KNÍKNUTÍ A HNED ŘÁDÍ DÁL...

25.7.2011
ATHOSOVI A ARAMISOVI JE 5 TÝDNŮ A JSOU TO PĚKNÍ ROŠŤÁCI, UŽ SI HRAJOU NEJEN S MAMINOU, ALE I SE SÍSOU A BOBÍČEK JE NADŠENÝ, ŽE MU ROSTOU PARŤÁCI.
TYHLE KRÁSNÉ KLOUČKY NABÍZÍME K PRODEJI PRO MILOVNÍKY MALÝCH PLEMEN :-)
NOVÉ FOTKY NA http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA_VRH_A

10.7.2011
FELISHA UŽ JE V POŘÁDKU PO PŘEDCHOZÍ SMOLNÉ OSINĚ V PODKOŽÍ NA HLAVĚ, ATHOS A ARAMIS MAJÍ 3 TÝDNY, ZA SEBOU PRVNÍ ODČERVENÍ A PRVNÍ PŘÍKRM. KLUKY JSEM TÝDEN NEVIDĚLA, PROTOŽE JSME BYLI NA DOVOLENÉ (SMEČKU HLÍDALA SESTRA) A NESTAČILA JSEM SE DIVIT, NEMOHLA JSEM SE NA NĚ VYNADÍVAT. OPOUŠTĚLA JSEM DVOUTÝDENNÍ MIMINKA SE SOTVA ROZLEPENÝMA OČIMA A DNES JSOU TO KOMUNIKATIVNÍ PEJSCI, VRTÍCÍ OCÁSKY, VRČÍCÍ, ŠTĚKAJÍCÍ A HRAJÍCÍ SI SPOLU. POMALU JIM ZAČNEME HLEDAT NOVÉ RODINY
NOVÉ FOTKY ROŠŤÁKŮ NA http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA_VRH_A

24.6.2011
TOYÁTKA: POSLEDNÍCH NĚKOLIK DNÍ JSEM NEMĚLA ČAS PSÁT, MĚLA JSEM PLNÉ RUCE PRÁCE, JEDEN Z NAŠICH PEJSKŮ PŘESTAL SÁT, PRAVDĚPODOBNĚ ASI INFEKCE PUPÍČKU, HNED JSME UHÁNĚLI NA VETERINU A DOUFALI, ŽE MU LZE POMOCI (VĚK 3 DNY), ZAČALI JSME INTENZIVNĚ DESINFIKOVAT, MRŇOUS DOSTAL ANTIBIOTIKA, ALE TA DÁVKA! 1/2 TABLETY NA 5 DNÍ DVAKRÁT DENNĚ, TEDY NA 10 DÁVEK, ALE HLAVNÍ PROBLÉM BYL, ŽE MIMINKO STÁLE PLAKALO A ODMÍTALO SE PŘISÁT, TAK NASTOUPILA STŘÍKAČKA. TRVALO TO 24 HODIN, KDY JSEM SPALA ASI TAK 5 HODIN A TO NIKDY V KUSE VÍCE NEŽ 10 MINUT, VYPADALA JSEM JAKO ZOMBIE. KDYŽ JSEM SE PAK S LEKNUTÍM VZBUDILA ASI PO HODINĚ, VYDĚSILA JSEM SE, ŽE JE TICHO. PEJSEK SÁL OD MAMINY A NEJHORŠÍ BYLO ZA NÁMI. ALE AŽ DNES (7 DNÍ) JSEM SE ROZHODLA PEJSKY POJMENOVAT :-)
ATHOS AUSTRIND - PEJSEK S TMAVOU MASKOU PO MAMINĚ (NÁŠ NEŽRAVEC)
ARAMIS AUSTRIND - PEJSEK S KRÁSNOU MEDOVOU BARVOU
PO 2 DNECH, KDY ATHOS STRÁDAL, SE MEZI PEJSKY VYTVOŘIL ASI 60 GRAMOVÝ ROZDÍL, ALE TEĎ UŽ SNAD BUDE VŠE V POŘÁDKU, OBA KLUCI DLABOU JAK O ŽIVOT.
FELISHA: ABY TÉ SMŮLY NEBYLO MÁLO, FELISHE V ÚTERÝ STRAŠNĚ OTEKLA PŮLKA HLAVY, JEN CO SE VYLEPŠILO ŠTĚNĚ, DOSTALA JSEM STRACH, ŽE PŘIJDEME O MÁMU, NA VETERINĚ MĚ TÉMĚŘ OSOČILI, CO JSEM JÍ UDĚLALA, ŽE TO VYPADÁ NA TRAUMA, NAKONEC SE OBJASNILO PRO RTG A USG, ŽE MÁ FELISHA POD KŮŽÍ JAKOUSI OSINU Z TRÁVY, KOLEM KTERÉ SE VYTVOŘILO POUZDRO PLNÉ HNISU. PO USPÁNÍ JÍ VYTÁHLI ASI 10 ML HNISU A JÍ SE HNED ULEVILO, NYNÍ TO S NÍ UŽ VYPADÁ LÍP, MLÉKO NEZTRATILA, JEN TĚŽKO SNÁŠÍME VYPLACHOVÁNÍ DUTINY DESINFEKCÍ.
TAKŽE NAŠE FELIŠKA MÁ SMŮLU, SNAD UŽ BUDE MÍT KONEČNĚ VYBRÁNO: NEJDŘÍV ÚRAZ OKA NA PODZIM, POTOM TĚŽKÝ POROD, NEMOCNÉ ŠTĚNĚ A BOULI NA HLAVĚ
DRŽTE NÁM PĚSTI, ABY UŽ K ŽÁDNÝM KOMPLIKACÍM NEDOŠLO!
NOVÉ FOTKY NA
http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA_V RH_A

19.6.2011
ŠTĚŃÁTKA SE MAJÍ ČILE K SVĚTU, PŘIBÍRAJÍ, MÁME K DISPOZICI PRVNÍ FOTKY NA http://austrind.rajce.idnes.cz/FELISHA_VRH_A

18.6.2011
MÁME ŠTĚŇÁTKA ! FELISHA NÁM 63. DEN PORODILA DVA SOBOLÍ KLUKY, JSOU TO CVALÍCI 164G A 172G, POROD BYL VELICE NÁROČNÝ, MIMČA JSOU UNAVENÁ, DOUFÁME, ŽE DÁL UŽ BUDE VŠE V POŘÁDKU, MAMINA MÁ MLÉKA SPOUSTU...
FOTKY DODÁM CO NEJDŘÍVE.

13.6.2011
FELISHA 58. DEN, PŘÍRŮSTEK 1,2KG, UŽ 6 DNÍ POUŠTÍ MLÍČKO, VELICE DOUFÁM V KLIDNÝ POROD, JEN SE OBÁVÁM, ŽE NA DVĚ MIMČA JE 1,2KG DOCELA DOST.

8.6.2011
FELISHA PŘIBRALA KILO, ALE NENÍ TO NA NÍ SKORO VIDĚT, MLÉČNÁ LIŠTA SE ZAČÍNÁ NALÉVAT A POHYB MIMINEK JE UŽ DOBŘE VIDITELNÝ, VZHLEDEM K TOMU, ŽE MŮŽEME RODIT UŽ ZA PÁR DNÍ, JSEM RÁDA, ŽE FELISHA KONEČNĚ POCHOPILA, ŽE JE TĚHOTNÁ A ŽE NEMŮŽE SKÁKAT Z 60 CM DOLŮ A RADŠI ANI NAHORU. DLABE DOBŘE, TAKŽE ŽÁDNÉ STAROSTI, ABY SE ŠTĚŇÁTKA ZDÁRNĚ VYVÍJELA. TAKŽE JÍ I SOBĚ DRŽÍM PALCE, ABY NÁM VYŠEL POROD A MIMINKA BYLA ZDRAVÁ A ŽIVOTASCHOPNÁ...

29.5.2011
FELISHA SE KULATÍ, ALE ROZHODNĚ NE TOLIK JAKO SÍSA PŘED PÁR TÝDNY, NO ASI TO ODPOVÍDÁ DVĚMA ŠTĚŇÁTKŮM, ZATÍM TEDY DĚLÁ KRYSIČKÁM TETU, VŠE SE JEVÍ V POŘÁDKU, FENKA JÍ, ODPOČÍVÁ, ALE NENÍ LÍNÁ LÍTAT PO ZAHRADĚ A PROHÁNĚT PTÁKY.

16.5.2011
DNEŠNÍ ULTRAZVUK POTVRDIL BŘEŽOST V POČTU DVOU ŠTĚŇÁTEK, I KDYŽ NA FELISHE BYSTE NIC NEPOZNALI, SKÁČE POŘÁD JAKO KOZA :-)

10.4. 2011
FELISHA ZAČALA HÁRAT, POKUD SE ZADAŘÍ KRYTÍ, ŠTĚŇÁTKA JSOU V PLÁNU V POLOVINĚ ČERVNA

22.3.2011
HÁRÁNÍ FELISHY ČEKÁME V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ, POKUD VŠE DOBŘE DOPADNE, JE NADĚJE NA ŠTĚŇÁTKA O PRÁZDNINÁCH