Svet-Stranek.cz
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK, RUSKÝ TOY
CHS AUSTRIND

RUSKÝ TOY:PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK, RUSKÝ TOY

RUSKÝ TOY

FELISHA CHRYSOS MINOTAURUS

15.11.10

18.9. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV - FELISHA PŘES ÚNAVU VYCHODILA VÝBORNOU V KONKURENCI 6 FEN.
3.10 FELISHA UTRPĚLA ÚRAZ OKA, BYLO TO VÁŽNÉ, 3 TÝDNY JSME TRNULI, ZDA SE OKO PODAŘÍ ZACHRÁNIT A ZDA NA NĚJ FELIŠKA UVIDÍ. ASI SE STAL ZÁZRAK A FELISHA NEJEN ŽE VIDÍ, ALE ÚRAZ BY NA NÍ NEPOZNAL NIKDO, KDO TO NEVÍ. NAŠE VELKÉ DÍKY PATŘÍ VETERINÁRNÍ KLINICE V HEŘMANOVĚ MĚSTCI...
13.11. BONITACE FELISHA - DOPADLA VÝBORNĚ, BONITAČNÍ PROTOKOL SNAD CO NEJDŘÍVE NASKENUJI DO SLOŽKY RUSKÝ TOY - DOKUMENTY.

18.4.10

TAKŽE MUSÍM PŘIZNAT, ŽE NA TO, ŽE MÁME FELISHU - KELIŠKU UŽ TÉMĚŘ 3MĚSÍCE, NAPROSTO JSEM SELHALA V NĚJAKÝCH ZPRÁVÁCH O NÍ

ZAČNU TOU POSLEDNÍ:

KLUBOVÁ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV 17.4. - V2

V KRUHU SE SEŠLY VŠECHNY TŘI SESTRY A JEDNA POLOSESTRA, PLUS DALŠÍ 2 FENKY.

ČEKALA JSEM JEN TO NEJHORŠÍ, PROTOŽE JSME UVÍZLY V KOLONĚ. VYUŽILA JSEM ČAS, ABYCH FELIŠKU VYTÁHLA Z BEDÝNKY, POBLINKANOU A USLINTANOU, NO KDYBYCH MĚLA VANU, VYKOUPU JI, UČESALA JSEM JI. PO ZAPARKOVÁNÍ A CESTĚ DO HALY BYLA F. NA POKRAJI INFARKTU, HYSTERICKY BLAFALA NA VŠECHNO A ŠKRTILA SE NA VODÍTKU, JEN JSME SE NAHLÁSILY A UŽ SE ZAČALO POSUZOVAT, TAKŽE F. VIDĚLA POPRVÉ KRUH ZEVNITŘ HNED NAOSTRO.

KDYŽ SE F. VIDĚLA S CHOVATELKAMI A PSÍ RODINOU, CHVÍLI JÍ TO TRVALO, ALE PAK SI VZPOMNĚLA :-)

PŘDVÁDĚNÍ PROBĚHLO MNOHEM LÍP, NEŽ JSEM DOUFALA, FELISHA BYLA NADŠENÁ, ŽE MÁ KOLEM SEBE DALŠÍ TOYE, NAVÍC SÉGRY, ZNÁMÉ LIDI, CHODILA NAPROSTO NADŠENĚ, MUSELA JSEM JI AŽ KROTIT, NO A ZA PAMLSEK UDĚLÁ COKOLI.

POSUDEK:

9 MĚSÍCŮ, NŮŽKOVÝ SKUS, SPRÁVNÁ HLAVA, STOJATÉ UCHO, PEVNÁ HORNÍ I SPODNÍ LINIE, DOBŘE ÚHLENÁ, DOBŘE SE POHYBUJE, SRST ODPOVÍDÁ VĚKU.

ROZHODČÍ: LIBUŠE UBROVÁ

JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ S HODNOCENÍM, PO TĚCH OBAVÁCH, CO JSEM MĚLA. ALE KDYŽ JSEM STÁLA U TÉ DVOJKY, TAK MOC JSEM CHTĚLA BÝT PRVNÍ! ALE TO JE SPÍŠ O MÉ SOUTĚŽIVOSTI, NEŽ ŽE BYCH BYLA NESPOKOJENÁ.

NAKONEC TO ZŮSTALO V RODINĚ. PRVNÍ BYLA FIORELLA CHRYSOS MINOTAURUS.

TÍMTO TAKÉ DĚKUJI CHOVATELKÁM, DÁMÁM LUKAČOVÉ A KAZIMOUROVÉ ZA PODPORU.

NO A SNAD KONEČNĚ DOTLAČÍM I NĚJAKÉ FOTKY FELISHY.

 

 

12.3.10

PŘIHLÁSILA JSEM FELISHU NA VÝSTAVU 17.4. DO MLADÉ BOLESLAVI, JDEME POPRVÉ A DO MLADÝCH. DOUFÁM, ŽE SE NÁM PODAŘÍ DOTRÉNOVAT PŘEDVÁDĚNÍ :-)

 

23.1.10

NÁM PŘIBYL NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY: JE TO PŮLROČNÍ FENKA RUSKÉHO TOYE FELISHA, BARVA ČERVENÁ S ČERNOU